S radostí podporujeme


  • SDH Jalubí
  • 1. FC Slovácko – mladší žákyně
  • 1. FC Slovácko
  • TJ Sokol Moravské Budějovice
  • Základní Škola NA DĚDINĚ a MEDOVNÍČEK dětská skupina
  • Český Svaz Včelařský z.s., ZO Starý Hrozenkov
  • SK Jalubí z.s.

SDH Jalubí

Sbor dobrovolných hasičů Jalubí byl založený roku 1893. Členská základna čítá téměř 50 členů a z toho 20 dětí. V dřívějších dobách byla hlavní náplň ochrana obce před požáry a jinými nebezpečími, dnes se spolek z velké části věnuje pořádání kulturních a veřejných akcí a sportovní činnosti.

SDH Jalubí je úzce propojený s výjezdovou jednotkou SDH. Podílí se na údržbě zbrojnice a techniky, realizuje školení a výcviky.


1. FC Slovácko – mladší žákyně

Jsme rádi, že můžeme pomáhat mladým sportovat a rozvíjet se. A snad ještě víc, když jde o děvčata hrající fotbal. Mladší žákyně 1. FC Slovácko – jsme s vámi!


1. FC Slovácko A-TÝM

Slovácko do toho! Pro sezonu 2021/2022 jsme se stali hrdými partnery týmu. Dojdeme si pro prvenství v rámci FORTUNA:LIGY? Sledujte naše facebookové stránky, budeme pro vás mít vstupenky na zápasy.


TJ Sokol Moravské Budějovice – tenis a stolní tenis


Jsme rádi, že můžeme být nápomocni dobré věci. V tomto případě spolku TJ Sokol Moravské Budějovice, v rámci kterého podporujeme tenisový oddíl.

Děkujeme společnosti Fasády Šimek za finanční podporu našeho spolku.
http://mbsokol.cz/

Rudolf Dolák


Základní Škola NA DĚDINĚ a MEDOVNÍČEK dětská skupina


Děti jsou budoucnost a my jsme opravdu vděční, že se můžeme podílet na tvorbě příjemného a inspirujícího prostředí.

Naše inovativní škola má velkou dynamiku, neustále rosteme a vytváříme bezpečné vzdělávací místo pro děti ze širokého okolí. Mám radost, že tento růst nezištně podporují i společnosti, jako jsou Fasády Šimek. Díky profesionální podpoře této firmy mohla vzniknout složitá úprava mobilní stěny, finanční pomoc zase pomohla vylepšit zázemí pro děti.
Děkujeme, vážíme si takové pomoci

Na Dědině – základní škola, školka a komunitní centrum (nadedine.cz)

Pavel Houška – Ředitel ZŠ


Český Svaz Včelařský z.s., ZO Starý Hrozenkov


„Když včely zmizí ze země, pak člověku zbývají jen čtyři roky života. Už nebude žádných včel, žádného opylení, žádných rostlin a žádných lidí.“ Tato slova jsou připisována Albertu Einsteinovi. V našich podmínkách opravdu včely opylovávají okolo 80% rostlin a my jsme moc rádi, že můžeme přispět k udržení včelařství. A víte, že med dodává tělu energii a nezatěžuje trávicí soustavu? A že působí jako antibakteriální a antiseptický činitel?

Sponzorský dar od společnosti Fasády Šimek nám pomohl k rozvoji včelařství v Chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat. Za tyto prostředky jsme nakoupili oplozené matky a ekologicky šetrné léčivo – kyselinu mravenčí, což je důležité léčivo v boji proti kleštíkovi včelímu (Varroa destructor).

Ladislav Gorčík – okresní organizace Uherské Hradiště


SK Jalubí z.s.


Sportem ke zdraví – proto podporujeme naše děti v SK Jalubí.