O nás

Revitalizaci bytových domů se věnuji více než 20 let

“Podílel jsem se na revitalizaci více než 500 domů a za prací odvedenou týmem Fasády Šimek si stojím. Osobně se věnuji každé zakázce a dohlížím na kvalitu provedené práce. Stavět mě baví.”

Vždycky lidsky
Jiří Šimek - Vždycky lidsky
Méně slov, více referencí

Podívejte se na naše dokončené projekty.

Reference
Na vše, co děláme, máme papír

Prohlédněte si naše certifikace a osvědčení.

Certifikáty
Když můžeme, tak pomůžeme

Jsme rádi, že můžeme pomoct.

Podporujeme

Historie

„V září roku 2012 jsem propůjčil své jméno nově vznikající společnosti. Byl to logický krok, v jehož pozadí stálo mnoho let praxe a získávání zkušeností.“

Zkušenosti nabíral Jiří Šimek postupně. Vyučil se zedníkem, nedlouho na to dokončil nástavbu a stal se mistrem. Pokračoval jako stavbyvedoucí a později jako ředitel divize. Rok 2012 byl zlomový. Jiří Šimek bere odpovědnost na sebe a stojí u zrodu společnosti, které dává své jméno.

Cílem bylo vybudovat společnost, která bude tak velká, aby byla dostatečně stabilní, ale zároveň tak malá, aby bylo možné věnovat osobní pozornost každé jednotlivé zakázce. Dostatek osobní pozornosti vnímáme ve Fasády Šimek jako jeden ze základních předpokladů správné a kvalitně odvedené realizace. Tohoto cíle se nám podařilo dosáhnout během tří let a stala se z něj strategie, které se držíme stále.

Po celou dobu naší existence hledáme vždy ta nejlepší technická řešení a používáme pouze prověřené stavební materiály. Někdy nás to sice znevýhodní ve výběrových řízeních, ale dlouhodobě se nám tento směr vyplácí. Předcházíme zbytečným reklamacím a námi revitalizované domy vypadají déle jako nové. My ve Fasády Šimek říkáme pravdu a pracujeme kvalitně.

Tento přístup vysvětlujeme i naším zákazníkům. Pečlivý výběr materiálů a technických řešení ve fázi přípravy projektu je totiž zárukou lepšího výsledku a delší životnosti celého domu. Naším cílem je vždy odevzdat kvalitní dílo, které bude těšit všechny zúčastněné strany.