Zateplení půdních prostor

Příjemněji v bytech v posledním patře, úspora energie a možnost využití prostoru.

Konstantnější klima v bytech pod půdou
Vznik nového užitného prostoru
Nižší náklady na vytápění bytů v posledním patře
Menší únik tepla stropem z bytů i společných prostor

Zateplení půdy bytového domu

Dobře realizovaným zateplením půdních prostor dojde k významnému zlepšení klimatu v bytech v posledním patře. V létě nebude takové horko a v zimě nebude unikat příjemné teplo. Sníží se také náklady na vytápění bytů a společných prostor.

Se zateplenou půdou (ideálně v kombinaci se zateplenou střechou) získávají obyvatelé „nový prostor“, který je možné využít jako herna pro děti, sušárna, případně zde vybudovat kóje pro skladování věcí.

Možnosti zateplení půdních prostor

Prostory pro další využití, výrazná úspora energií

Obyvatelé získají „novou místnost“, kterou lze využít nejen jako hernu pro děti, ale třeba jako sušárnu, nebo prostor pro vybudování skladovacích kójí.

Nejčastěji zateplujeme měkkou vatou (včetně instalace parotěsných a paropropustných fólií) umístěnou do nosné konstrukce. Tu uzavíráme OSB deskami a dle přání obyvatel realizujeme finální souvrství podlahy.

Snižujeme tepelné ztráty

V případě že není třeba počítat s budoucí využitelností půdních prostor, nebo by jejich rekonstrukce byla příliš náročná a nákladná, je možné zvolit zateplení bez realizace pochozí vrstvy.

Zateplujeme měkkou vatou (včetně instalace parotěsných a paropropustných fólií) a instalujeme pochozí lávky, umožňující přístup do míst jako jsou střešní okna, poklopy, anténa a podobně. Efekty zateplení – tedy konstantnější klima a menší únik tepla v zimě se dostaví ihned.

Vytvoříme příjemnější prostor pro život i vám

Zateplení půdních prostor - reference

Vybrané reference: realizace zahrnující zateplení půdních prostor

Nezávazná poptávka

Máte zájem o naše služby? Jsme tady pro vás

Tereza Vlčková - obchodní zastoupení Fasády Šimek

Dobrý den, jmenuji se Tereza a zajistím, aby se Vaše poptávka dostala do správných rukou. Mám pár dotazů ohledně Vašeho bytového domu.

Vyberte váš region
Vyberte možnost
Počet bytových jednotek v domě
Vyberte možnost

Ostatní služby