Prodloužení balkonů a lodžií

Získáte více prostoru a systém zábradlí a zasklení vytvoří “novou místnost”

Rozšíření až o 80 cm
Eliminace vysokého prahu
Systém odvodu vody
Velice světelné řešení

Prodloužení balkonu až o 80 cm

Stávající balkony nebo lodžie dokážeme rozšířit směrem ven, zvětšíme tak podlahovou plochu bytu. Rozšíření balkonu je možné až o 80 cm v závislosti na statice bytového domu a preferenci obyvatel. Provedeme novou podlahu včetně hydroizolace a dokážeme eliminovat nepříjemně vysoký práh balkonových dveří. Výplň zábradlí doporučujeme takovou, abychom zachovali co největší propustnost světla. Boční stěny jsou taktéž prosvětlené.

Rozšíření hloubky lodžie až o 150 cm

V případě, že k bytům náleží pouze malé lodžie, dokážeme za pomoci několika typů úprav lodžie rozšířit. Obyvatelé tak získají nový prostor.

  • Předsazení závěsného ocelového balkonu
  • Přístavba nových betonových lodžií
  • Prodloužení podlahy lodžie

Vytvoříme příjemnější prostor pro život i vám

Podívejte se z blízka

Prodloužení balkonu - reference

Vybrané reference: prodloužení balkonu, rozšíření hloubky lodžie

Časté dotazy

Šíře balkonu ctí původní rozměr a hloubku dokážeme zvětšit v běžných případech až o 80 cm. Určité realizace dovolují i více.

Nechceme uvádět cenové rozpětí, které by se v závislosti na množství proměnných stávalo nesmyslně širokým a matoucím. Jedná se o rozlišnosti v množství, rozměrech, zasklení, příslušenství, skladbě podlah a další. Z množství našich realizací však vyplývá, že jsme cenově velmi konkurenceschopní. Rádi a zdarma připravíme nezávaznou kalkulaci nových balkonů právě pro váš bytový dům.

I toto téma je individuální. Závisí především na velikosti domu – tedy množství prodlužovaných balkonových jednotek. S výsledným časem také hýbají skladby podlah, příslušenství a zasklení, nicméně bývá to řád úzkých jednotek měsíců.

Montovaná konstrukce je vybavena vestavnými žlábky pro odvod vody, nestane se tedy to, že by se na podlaze hromadila voda například z právě sušeného prádla.

Není, systém je v podstatě bezúdržbový.

Získáte prostor navíc. A v případě zasklení v podstatě místnost navíc, kde můžete i v zimě posnídat. A výrazně tak zvýšíte prodejní hodnotu své nemovitosti. A hlavně – bude se vám doma žít příjemněji.

Ano, zajistíme bezpečnost. Vstup na balkon zatarasíme a vše označíme varovnými tabulkami. Dům i jeho okolí bude bezpečné.

Máte zájem o naše služby? Jsme tady pro vás.

Nezávazná poptávka pro bytový dům

Vyplňte vaše celé jméno.
Zadejte platný e-mail.
Zadejte telefon v platném formátu.
Vyberte váš region
Vyberte možnost.
Počet bytových jednotek v domě
Vyberte možnost.

Nahrajte fotografii bytového domu nebo dokumentáci.

Povolené soubory: JPG, PNG, PDF, DOCX. Max. 5 MB / soubor.

Souhlas je potřebný k odeslání poptávky.

Co získáte?

  • Rozšíření až o 80 cm

  • Eliminace vysokého prahu

  • Systém odvodu vody

  • Velice světelné řešení

Ostatní služby