Sanace a hydroizolace spodní stavby

Sanace spodní stavby - eliminace plísní a vlhkosti pronikající dovnitř.

Eliminace vzniku plísní uvnitř budovy
Zdravější prostředí bez vlhkosti
Konec zatékání do prostor suterénu
Výrazné prodloužení životnosti celé stavby

Vstupní a požadovaný stav

Spodní stavba je z hlediska působení vlhkosti a plísní velice exponovanou částí bytového domu. Pro pochopení výchozího problému je důležité uvědomit si, jak se do stavby vlhkost dostává a jaké problémy následně způsobí.

Jako první je na řadě důkladné posouzení současného stavu a následné bourací práce. Vše pečlivě odkryjeme, abychom se dostali ke všem zdrojům problémů.

Sanace a hydroizolace spodní stavby

Diagnostikují se poškozená místa, aplikuje se chemická injektáž. Dále se realizuje sanace spodní stavby a nalepí se hydroizolační asfaltový pás. Zeď je suchá a chráněná vnějším povětrnostním vlivům – tedy srážkové vodě, vzlínající vlhkosti a proti vodě vznikající při tání sněhu. Proti kondenzaci vodních par uvnitř můžeme vybudovat dodatečné větrání.

Dodatečné zateplení spodní stavby

Spodní stavbu je možné dodatečně zateplit. Zateplení spodní stavby je nejčastěji realizován vrstvou extrudovaného polystyrenu, který má uzavřenou buněčnou strukturu a odolává tlaku, přechodům teplot a plísním.

Vše je překryto výztužnou armovací vrstvou a nopovou fólií. Nakonec probíhají finální terénní úpravy a realizace okapového chodníku.

Vytvoříme příjemnější prostor pro život i vám

Hydroizolace spodní stavby - reference

Vybrané reference: realizace obsahující hydroizolaci a sanaci spodní stavby

Nezávazná poptávka

Máte zájem o naše služby? Jsme tady pro vás

Tereza Vlčková - obchodní zastoupení Fasády Šimek

Dobrý den, jmenuji se Tereza a zajistím, aby se Vaše poptávka dostala do správných rukou. Mám pár dotazů ohledně Vašeho bytového domu.

Vyberte váš region
Vyberte možnost
Počet bytových jednotek v domě
Vyberte možnost

Ostatní služby