Přístavba balkonů a lodžií

Nový balkon nebo lodžie v místech, kde nikdy předtím nikdy nebyly.

Pevné kotvení, dostatečná nosnost
Volba podlah, zábradlí, zasklení
Šířka 2,4 - 6 m
Volitelné příslušenství

Nový závěsný balkon

Dokážeme vytvořit nový balkon nebo novou lodžii v místech, kde předtím nikdy nebyly.

Podle statického posudku nejprve vytvoříme kotvení a vyřežeme prostor pro osazení dveří. Poté zavěsíme nový balkon a dle vašeho přání doplníme příslušenstvím. Nosnost závěsného balkonu je dostatečně dimenzovaná. Běžně dodáváme závěsné balkony v hloubce 1,25 až 1,5 m a šířce od 2,4 do 6 m.
.

Nové betonové lodžie

Vnější stěnu panelového domu (bytového domu) můžeme osadit bloky s novými betonovými lodžiemi.

Dle možností budovy můžeme osadit dům lodžiemi o hloubce až 1,5 m. Standardní délka předsazené železobetonové lodžie se pohybuje od 2,4 do 6 m a volíme jí na základě přání obyvatel a statiky domu. Tvar obdélníkový, případně se zkosenými rohy.

Robustní a pevné řešení, které při zasklení poskytne “místnost navíc”.

Vytvoříme příjemnější prostor pro život i vám

Zcela nové závěsné balkony

Nové železobetonové lodžie

Přístavba balkonu - reference

Vybrané reference: Zcela nové balkony - přístavba lodžií, závěsné balkony

Časté dotazy

Ano, možné to ve většině případů je. Záleží na stavu budovy – tedy na statickém posudku. Podle toho a samozřejmě podle přání obyvatel se poté hledá ideální řešení.

Neradi bychom slibovali nejnižší cenu, ani nechceme uvádět cenové rozpětí, které by se v závislosti na množství proměnných stávalo nesmyslně širokým. Jedná se o použité materiály, množství, rozměry, typ nové balkonové jednotky a dále. Ze zkušeností a z množství realizací však vyplývá, že jsme cenově velmi konkurenceschopní. Rádi a zdarma připravíme nezávaznou kalkulaci nových balkonů právě pro váš bytový dům.

Obecně lze říci, že se jedná o týdny až jednotky měsíců práce v závislosti na složitosti realizace. Závěsné balkony jsou zpravidla o dost rychleji hotové. Do hry také vstupuje osazení příslušenstvím, případně zasklení. Každopádně během výstavby výrazně neomezíme komfort obyvatel domu a v plné míře dbáme na bezpečnost jak obyvatel, tak naší.

Ano, obojí je potřeba a o obojí se postaráme my, případně zkušená projekční kancelář, kterou můžeme i doporučit.

Ano, vstup do prostoru budoucího balkonu bude zabezpečený a vše bude označeno varovnými tabulkami. V jeden den demontujeme původní okno, vyřežeme stavební otvor pro usazení dveří a osadíme nové okno s dveřmi. Postaráme se o bezpečnost obyvatel, tak i o bezpečnost práce našich lidí.

Nezávazná poptávka

Máte zájem o naše služby? Jsme tady pro vás

Tereza Vlčková - obchodní zastoupení Fasády Šimek

Dobrý den, jmenuji se Tereza a zajistím, aby se Vaše poptávka dostala do správných rukou. Mám pár dotazů ohledně Vašeho bytového domu.

Vyberte váš region
Vyberte možnost
Počet bytových jednotek v domě
Vyberte možnost

Ostatní služby