Vybírejte spolehlivého a poctivého dodavatele

Dokážeme pro vás být jediným a spolehlivým partnerem po celou dobu od projekce až po kolaudaci. Revitalizace bytových domů od Fasády Šimek - zjistěte více.

Revitalizace bytového domu Uherské Hradiště

Proces revitalizace bytového domu zahrnuje hned několik subjektů, které se na práci podílí. Je třeba zvolit dobrou projekční kancelář, která zohlední stávající stav domu, přání obyvatel a finanční náročnost projektu. Také je dobré mít někoho, kdo vám pomůže v jednání s úřady. Dále na vás čeká výběrové řízení na kvalitního dodavatele stavby a stavební dozor.

Dodavatelem stavby by měla být spolehlivá společnost s jasně prokazatelnými referencemi a historií. Taková, která pouze nepřehazuje dílčí zakázky na své subdodavatele, ale práci vykonává se svými zaměstnanci na místě. Stavební dozor zase zkušený a pečlivý.

Fasády Šimek

Máme za sebou více než 500 realizovaných zakázek a pod jménem Fasády Šimek působíme na českém trhu od roku 2012. A zkušenosti z prostředí zateplení bytových domů jsme sbírali již dříve.

Za tu dobu jsme vybudovali síť ověřených kontaktů mezi projektanty, stavebním dozorem, ale i mezi dodavateli materiálu, případně subdodavateli na stavbách, že s čistým svědomím dokážeme říct, že vám jsme schopni pomoct v rámci celého složitého procesu revitalizace bytového domu.

Dokážeme zastat roli jediného partnera a to od projektování vaší stavby až po finální úklid a kolaudaci. A co je důležité – v této roli působíme svědomitě, říkáme pravdu a pracujeme poctivě. Na to můžete spolehnout!

Podívejte se, co s bytovými domy umíme – grafika níže ukáže základní služby, které nabízíme.

Fasády Šimek - služby

Poradíme si i s čerpáním finančních prostředků z dotačního titulu Nová zelená úsporám. Přesvědčte se tady – jsme evidování v seznamu specialistů.

Pracujeme po celé České republice, zdarma přijedeme na obhlídku domu a doporučíme to nejlepší řešení. Konzultujte s našimi zástupci pro Čechy (Tereza Vlčková) a pro Moravu (Petr Špaček). Kontakty najdete zde.

Sledujte nás také na facebooku.

Fasády Šimek – vždycky lidsky