Vybírejte spolehlivého a poctivého dodavatele

Dokážeme pro vás být jediným a spolehlivým partnerem po celou dobu od projekce až po kolaudaci. Revitalizace bytových domů od Fasády Šimek - zjistěte více.

Vybírejte spolehlivého a poctivého dodavatele

Proces revitalizace bytového domu zahrnuje hned několik subjektů, které se na práci podílí. Je třeba zvolit dobrou projekční kancelář, která zohlední stávající stav domu, přání obyvatel a finanční náročnost projektu. Také je dobré mít někoho, kdo vám pomůže v jednání s úřady. Dále na vás čeká výběrové řízení na kvalitního dodavatele stavby a stavební dozor. Dodavatelem stavby by měla být spolehlivá společnost s jasně prokazatelnými referencemi a historií. Taková, která pouze nepřehazuje dílčí zakázky na své subdodavatele, ale práci vykonává se svými zaměstnanci na místě. Stavební dozor zase zkušený a pečlivý.

Fasády Šimek

Máme za sebou více než 500 realizovaných zakázek a pod jménem Fasády Šimek působíme na českém trhu od roku 2012. A zkušenosti z prostředí zateplení bytových domů jsme sbírali již dříve. Za tu dobu jsme vybudovali síť ověřených kontaktů mezi projektanty, stavebním dozorem, ale i mezi dodavateli materiálu, případně subdodavateli na stavbách, že s čistým svědomím dokážeme říct, že vám jsme schopni pomoct v rámci celého složitého procesu revitalizace bytového domu. Dokážeme zastat roli jediného partnera a to od projektování vaší stavby až po finální úklid a kolaudaci. A co je důležité – v této roli působíme svědomitě, říkáme pravdu a pracujeme poctivě. Na to můžete spolehnout!

Podívejte se, co s bytovými domy umíme – grafika níže ukáže základní služby, které nabízíme.

Fasády Šimek - služby

Poradíme si i s čerpáním finančních prostředků z dotačního titulu Nová zelená úsporám. Přesvědčte se tady – jsme evidování v seznamu specialistů.

Pracujeme po celé České republice, zdarma přijedeme na obhlídku domu a doporučíme to nejlepší řešení. Konzultujte s našimi zástupci pro Čechy (Tereza Vlčková) a pro Moravu (Petr Špaček). Kontakty najdete zde.

Sledujte nás také na facebooku.

Fasády Šimek – vždycky lidsky